4 dniowy wyjazd na narty do Popradu z Londynu za 54 GBP HIT !!

4 dniowy wyjazd na narty w Tatry z Londynu. Cena zawiera przeloty, transfer z lotniska do centrum oraz powrót na lotnisko w Popradzie. W podanej cenie zawarty jest również nocleg w pokoju 2 osobowym w hotelu 3 gwiazdkowym. Proponowany termin podróży 17 – 20 styczeń 2016. Nie wiele drożej można jechać na przedłużony weekend piątek – poniedziałek.

W najniższej cenie podróżują członkowie Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Tanie loty do Popradu Tanie loty do Popradu

Autobus do centrum Popradu  z lotniska odjeżdża o 12.40, z centrum na lotnisko autobus wyrusza o 10:40. Kursuje w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele czyli w dni w które lata samolot z Londynu. Koszt przejazdu 1 osoby to 0,70 EUR (ok. 0,50 GBP). Dojazd taxi bezpośrednio do proponowanego hotelu to wydatek ok. 4-5 EUR za przejazd.

W ofercie wycieczki „Zrób to Sam” do Popradu z Londynu proponujemy nocleg w pokoju 2 osobowy w centrum Popradu w cenie 50 GBP za cały pobyt. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Tanie noclegi Poprad

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  • Termin: 17 – 20 styczeń 2016
  • Bilety lotnicze za 55,96 GBP dla dwóch osób z WDC (rezerwacja na Wizz Air)
  • Hotel w Popradzie za 50 GBP dla dwóch osób na 3 nocy (rezerwacja na hotele.go4free.pl)
  • Dojazd do centrum Popradu z lotniska oraz powrót 2 GBP dla dwóch osób
  • Razem:  53,98 GBP za osobę