8 dniowa wycieczka do Porto z Berlina za 423 zł oraz 453 zł z Wrocławia

8 dniowa wycieczka do Porto z Berlina/Wrocławia. Cena zawiera przeloty, transfer z lotniska do centrum oraz powrót na lotnisko w Porto. W podanej cenie zawarty jest również nocleg w pokoju 2 osobowym. Proponowany termin podróży 2 – 9 grudzień 2015.

Podróżujemy z bagażem podręcznym o maksymalnych rozmiarach 50 x 40 x 20 cm, bez limitu wagowego. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Easyjet.com korzystając z patentu genewskiego czyli najpierw wybieramy lot z Basel do Porto, a później dodajemy resztę interesujących nas lotów i zmieniamy cenę na PLN.

tanie loty do Porto z Berlina

Na lotnisko w Berlinie z Wrocławia szybki i komfortowy dojazd oferuje przewoźnik Polskibus.com. Bilety kupicie bezpośrednio na stronie Polskibus.com. Dojazd w dwie strony na lotnisko w Berlinie to koszt 30 zł od osoby.tanie loty do Porto z Wrocławiatanie loty do Porto z Wrocławia

Dojazd z lotniska co centrum Porto:
Fioletowa linia (oznaczenia E) metra łączy lotnisko w Porto z centrum miasta oraz ze stacją kolejową (Campanhã Station). Metro kursuje w godzinach 6.00 – 1.30. Podróż do Campanhã Station trwa około 33 minuty, bilet kosztują od 1,15 euro (ok. 5,00 zł). Więcej informacji można znaleźć na www.metrodoporto.pt.

Proponujemy nocleg w centrum Porto w pokoju 2 osobowym w  „Porto Novo***” w cenie 503 zł za cały pobyt za pokój. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Tanie noclegi w Porto

 

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  • Termin: 2 – 9/10 grudzień 2015
  • Bilety lotnicze za 324 zł dla dwóch osób (rezerwacja na Easyjet.com)
  • Bilety autokarowe Wrocław-Berlin-Wrocław za 60 zł dla dwóch osób (rezerwacja na Polskibus.com)
  • Hotel w Porto 503 zł dla dwóch osób na 7 nocy (rezerwacja na hotele.go4free.pl)
  • Dojazd oraz powrót z lotniska w Porto 20 zł dla dwóch osób
  • Razem:  423,50 zł za osobę z Berlina oraz 453,50 zł z Wrocławia