Bilety do 30 % taniej od Wizz Air na wszystkie loty

2 dniowa urodzinowa promocja od Wizz Air dostępna dla wszystkich. Bilety do 30 % taniej. Tanie loty z m.in Wielkiej Brytanii do Polski. Loty w cenie od 8.54 GBP z Londynu, Leeds, Glasgow, Aberdeen, Liverpool, Doncaster, Birmingham oraz wielu innych miast w Szkocji, Anglii. Loty z Polski praktycznie w każde miejsce w Europie w cenie od 38,60 PLN! 

W najniższej cenie podróżują członkowie Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm.

Zniżka 20 % obejmuje ceny biletów wraz z podatkami, opłatami obowiązkowymi oraz małym bagażem podręcznym (maks. 42 x 32 x 25 cm), lecz bez opłaty administracyjnej. Zniżka obowiązuje tylko w nowych rezerwacjach. Ta promocja obowiązuje od 00:00 18 maja do 23:59 19 maja 2018.

wizz180518

Chcesz jeszcze więcej informacji o tanich lotach z Anglii, Irlandii, Irlandii Północnej oraz Szkocji do Polski? Sprawdź nasz portal z tylko i wyłącznie lotami do Polski! Sprawdź sam na http://www.lotydopolski.pl.

logo1

Ponad 100 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.com:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim Booking.com: