Dzień Ojca – Kod rabatowy 45 PLN od UBER

Dziś dzień Ojca, mamy dla Was dobra wiadomość od Ubera. Zarejestruj się z tego linku i uzyskaj 45 PLN na kurs w UBER >> Polecaj UBERa innym i otrzymaj przejazdy o wartości nawet 1125 PLN którymi zasili UBER Twoje konto. 

W tej chwili Uber oferuje swoje usługi w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu dodatkowo od 19 maja firma Uber prowadzi swoje usługi również w Łodzi oraz na Śląsku.

45 PLN od Ubera

Opłata minimalna to 8 PLN, a opłata za rezygnację z kursu to 10 PLN. Zarejestruj się z tego linku i uzyskaj 45 PLN na kurs w UBER >>

Tylko do poniedziałku – im częściej mówisz o Uberze, tym więcej jeździsz za darmo! wartość Twojego kodu polecającego wynosi 45 PLN. Pamiętaj każda osoba, która skorzysta z Ubera z Twoim kodem to nie tylko 45 PLN dla Ciebie i dla niej, ale też szansa na przejazdy o wartości nawet 1125 PLN którymi zasili UBER Twoje konto.

ubertabela1

Przykładowo, jeśli 20 Twoich znajomych wykona pierwszy przejazd z Twojego polecenia to otrzymasz od UBERA kolejne 25 darmowych przejazdów. Będzie ich w sumie aż 45! To ilość, która pozwoli Ci przez cały miesiąc jeździć codziennie za darmo.

Nowe stawki Ubera od 19 maja 2016 wynoszą:

  • 4 PLN opłaty startowej za „trzaśnięcie drzwiami” (1 PLN obniżki)
  • 1,30 PLN za przejechany kilometr (0,10 PLN/km obniżki)
  • 0,25 PLN za każdą minutę podróży (0,05 PLN/min obniżki)

Ponad 250 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.pl.

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim: 

Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

Warunki akcji:

  1. Użytkownik otrzymuje darmowy przejazd o wartości 45 zł za każdą poleconą osobę, która wykona przejazd w ramach aplikacji Uber. Darmowy przejazd z polecenia ma termin wygaśnięcia 3 miesięcy.
  2. Bonusowe przejazdy od Uber będą naliczane na podstawie pierwszych przejazdów wykonanych przez osoby polecone w terminie  23.06 – 27.06
  3. Darmowe przejazdy bonusowe od Uber będą miały termin ważności do północy 1.10.2016
  4. Uber zastrzega możliwość zawieszenia konta oraz/lub odebrania darmowych przejazdów w przypadku podejrzenia, że zostały one zdobyte w nieuczciwy sposób.
  5. Uber zastrzega możliwość weryfikacji oraz rozstrzygnięcia ważności przejazdów wykonanych z polecenia.
  6. Osoby, które osiągnęły progi bonusowe zostaną o tym poinformowane do dnia 29.06.2016