Nowe połączenia do Polski (3 miasta) z Anglii, Szkocji oraz Irlandii Północnej od Ryanair!

Podsumowanie ostatnich dwóch konferencji na temat nowych lotów do Warszawy, Gdańska oraz Wrocławia. Nowe połączenia do Polski (3 miasta) z Anglii, Szkocji oraz Irlandii Północnej od Ryanair!

Dziś Ryanair na konferencji zapowiedział nowe trasy do Wrocławia zBelfastu, Newcastle, Manchesteru. Loty będą odbywały się 2 razy w tygodniu! Informację tych i innych o lotach z Wrocławia znajdziecie tutaj.

Również dziś Ryanair oficjalnie ogłosił nowe trasy do Gdańska z: Belfastu oraz Newcastle. Loty będą odbywały się również 2 razy w tygodniu! Informację o nowych lotach do Gdańska z Irlandii Północnej oraz Anglii znajdziecie tutaj.

Wczoraj informowaliśmy o nowych połączenia do Warszawy z: Belfastu, Edynburga, Newcastle, Birmingham oraz Leeds. Więcej informacji na temat lotów do Warszawy znajdziecie tutaj.

Bilety lotnicze rezerwujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm. 

Ponad 100 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.com:

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na Trivago.co.uk:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim  Booking.com:

Potrzebujecie taniego parkingu? Porównajcie najtańsze oferty na looking4parking.com: