Tanie bilety Warszawa Wrocław za 9 zł. 2 dniowy wyjazd na mecz Polska-Czechy z noclegiem w hotelu 4* za 81 zł

Najnowsza obniżka cen na połączeniu krajowym między Warszawą (Modlin) a Wrocławiem. Tylko 9 zł zapłacimy za bilet w jedną stronę. Jest dużo dostępnych terminów od października do grudnia tego roku.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Proponujemy 2 dniową wycieczkę z Warszawy do Wrocławia na mecz piłki nożnej pomiędzy Polską a Czechami który odbędzie się 17 listopada 2015. To wspaniała okazja na rewanż za przegrany mecz na Mistrzostwach Europy 2012 również we Wrocławiu. Bilety na mecz Polska Czechy we Wrocławiu dostępne od 40 zł. Więcej informacji >>tutaj<<

Polska Czechy Wrocław. Tanie bilety

Z lotniska kursuje autobus linii 406 z/do Dworca Głównego PKP codziennie co 20 minut, a przejazd całej trasy zajmuje około 30 minut (w zależności od natężenia ruchu w mieście). Szczegółowy rozkład jazdy: na stronie www.wroclaw.pl. Bilet jednorazowy kosztuje 3 zł.

Proponujemy nocleg w pokoju 2 osobowym w 4 gwiazdkowym hotelu Orbis w cenie 114 zł za noc. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Tanie noclegi Wrocław

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  • Termin: 17-18 listopad 2015
  • Bilety lotnicze za 36 zł dla dwóch osób (rezerwacja na Ryanair.com)
  • Hotel we Wrocławiu za 114 zł dla dwóch osób na 1 noc (rezerwacja na hotele.go4free.pl)
  • Dojazd oraz powrót z lotniska we Wrocławiu 12 zł dla dwóch osób
  • Bilety na mecz nie są wliczone. Bilety na mecz Polska Czechy we Wrocławiu dostępne od 40 zł. Więcej informacji >>tutaj<<
  • Razem:  81 zł za osobę