Tanie loty do Barcelony. 8 dniowy wyjazd do Barcelony za 529 zł

Tanie loty do Barcelony. 8 dniowy pobyt w Barcelonie.

Tanie loty do Barcelony. 8 dniowy pobyt w Barcelonie z Warszawy.

Proponowany termin podróży 24.11-1.12.2015. Bezpośrednie loty z Warszawy. Hotel w centrum Barcelony. Proponowana cena zawiera bilety lotnicze, hotel oraz przejazdy z lotniska.

W najniższej cenie podróżują członkowie Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Bilety w cenie 148 zł za osobę w dwie strony.

Tanie loty do Barcelony.

Bilet na 10 przejazdów – T-10 – cena 9,45 Euro (ok. 38 zł) – jedna z najlepszych możliwości dla odwiedzających Barcelonę na kilka dni. Każde skasowanie karty to możliwość podróżowania przez 1 godzinę 15 minut wszystkimi środkami transportu wraz z możliwością dokonywania przesiadek. Ponadto, karty możecie używać w kilka osób.

Kolejka Renfe łączy lotnisko z główną barcelońską stacją kolejową Sants i centrum miasta – stacja metro/kolejowa Passeig de Gracia. Podróż trwa około 25 minut.

Proponowany nocleg w centrum miasta w pokoju 2 osobowym za 686 zł za cały pobyt. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Noclegi w Barcelonie

Jeśli interesują Was inne noclegi skorzystajcie z naszej wyszukiwarki hoteli >> hotele.go4free.pl <<