Tanie loty do Gruzji (Kutaisi) z Warszawy

Tanie loty do Gruzji

 

Tanie loty do Gruzji od Wizz Air. Z Warszawy do Kutaisi w listopadzie. Wylot 22 listopad, powrót 30 listopad 2015. Bilety w cenie 114 zł w jedną stronę.

W najniższej cenie podróżują członkowie  Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Tanie loty do Gruzji

 

Jeśli będziecie poszukiwać noclegów polecamy ofertę noclegów w wyszukiwarce www.hotelscombined.com

Polecamy zobaczyć:
Park narodowy Bordżomi–Charagauli – leżący w pobliżu Bordżomi park narodowy, wraz z identycznie nazwanym rezerwatem jest bardzo pięknym terenem przeznaczonym do długich marszów.

Park narodowy Lagodechi – na północ od przygranicznego z Azerbejdżanem i Rosją miasteczka Lagodechi. Większa część parku przypada na południowe stoki Pasma Głównego Wielkiego Kaukazu, a to pasmo wyróżnia się niezwykle malowniczym krajobrazem.

Dolina Kodori – jest przepiękną i dziewiczą częścią Gruzji. Przez jej środek płynie rzeka Kodori, do której co jakiś czas dopływają spływajace z kolejnych dolin i dolinek dopływy. Zbocza okolicznych gór obfitują w piękne i naturalne lasy, widoczne z daleka.