Tanie loty do Nicei z Berlina za 253 PLN w dwie strony

Znaleźliśmy dla Was opcję wyjazdu nad lazurowe wybrzeże w czerwcu. Tanie loty do Nicei z Berlina za 253 PLN w dwie strony. Proponowany termin podróży 28 – 30 czerwiec 2016.

Podróżujemy z bagażem podręcznym o maksymalnych rozmiarach 50 x 40 x 20 cm, bez limitu wagowego. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Easyjet.com. Korzystamy z patentu genewskiego czyli najpierw wybieramy lot z Basel do dowolnego miasta, a później dodajemy interesujące nas loty i zmieniamy cenę na PLN i usuwamy nie potrzebne loty.

berlinncea2806

Spod terminala przylotów odjeżdżają pospieszne autobusy (nr. 98,99) na dworzec Nice Ville (centrum miasta), które kosztują 6 euro (ok. 26 PLN). Jeśli jednak mamy więcej czasu nie warto z nich korzystać. Z głównej drogi, która przebiega tuż obok terminala T1 odjeżdżają autobusy zwykłe (nr 23), lecz podróż zabierze nam dwa razy więcej czasu. Cena za jeden przejazd wynosi zaledwie 1,5 euro (ok. 6,60 PLN). Link zawierający informacje dojazdowe z lotniska znajduje się tutaj.

Ponad 250 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.pl.

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na hotelscombined.com:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego Booking.com:

Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.