Tanie loty na Majorkę! 5 dniowa wycieczka ze śniadaniami za 398 PLN

Wiosna 2016! 5 dniowa wycieczka na Majorkę z Warszawy z dogodnymi przesiadkami w Genewie. Lecąc na Majorkę będziecie mieli trochę czasu na zwiedzenie pięknej Genewy. Cena zawiera przeloty, transfer z lotniska do centrum oraz powrót na lotnisko na Majorce. W podanej cenie zawarty jest również nocleg w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem. Proponowany termin podróży 25 – 29 kwiecień 2016.

W najniższej cenie podróżują członkowie Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

warszawagenewa2504

Podróżujemy z bagażem podręcznym o maksymalnych rozmiarach 50 x 40 x 20 cm, bez limitu wagowego. Bilety kupujemy na stronie przewoźnika Easyjet.com.

genewamajorka2504

Z lotniska autobusem miejskim L21 dojedziemy do El Arenal. Cena biletu z lotniska to 3 euro. (ok. 13 PLN). Autobusem jedziemy dosłownie kilka minut, gdyż El Arenal gdzie znajduje się proponowany hotel jest oddalone od lotniska o ok. 7 km.

W ofercie wycieczki „Zrób to Sam” na Majorkę z Warszawy proponujemy nocleg w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem w hotelu “Salpi” w cenie 329 PLN za cały pobyt. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

warszawamajorka2504h1

Ponad 250 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.pl.

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim: 

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  • Termin: 25 – 28 kwiecień 2016
  • Bilety lotnicze za 414 PLN dla dwóch osób
  • Noclegi na Majorce za 329 PLN dla dwóch osób na 4 noce
  • Dojazd do El Arenal oraz powrót na lotnisko 52 PLN dla dwóch osób
  • Razem:  397,50 PLN za osobę