Tanie noclegi w hotelach Ibis od 39 zł! Mikołajki w Warszawie z Wrocławia za 69 zł

Mikołajki w Warszawie z WrocławiaTanie noclegi w hotelach Ibis od 39 zł!

Mikołajkowy pobyt w stolicy z Wrocławia. Dzięki promocji sieci hoteli “Ibis budget” możecie spędzić bardzo tanio weekend w stolicy. Proponujemy komfortowy przejazd nowymi autokarami GOLD przewoźnika Polskibus.com lub tanie bilety lotnicze od Ryanair.com.

Oferta GOLD to całkowicie nowe, luksusowe i przestronne wnętrze autokarów, przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych autokarów będzie mógł zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. To jednak nie jedyne zmiany. Nowością będzie także wzbogacona oferta cateringowa, serwowana przez profesjonalny personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary posiadają nowe, niezwykle komfortowe fotele, a pasażerowie będą mieć do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Bilety kupicie bezpośrednio na stronie Polskibus.com.

Mikołajki w Warszawie z Wrocławia Mikołajki w Warszawie z Wrocławia

Jeśli ktoś woli przeloty z Wrocławia do warszawa to rezerwacji biletów  dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55x40x20 cm oraz 35x20x20 cm. Bilety w dwie strony za 58 zł.

Mikołajki w Warszawie z Wrocławia

Weekend mikołajkowy dzięki promocji noclegów w sieci IBIS spędzicie za 39 zł za pokój 2 osobowy. Rezerwacji dokonacie na stronie >> accorhotels.com <<.

Tanie noclegi w hotelach Ibis od 39 zł! Tanie noclegi w hotelach Ibis od 39 zł!

2 dniowa wycieczka z Wrocławia do Warszawy dostępna jest za 69 zł od osoby. Cena  zawiera przejazdy oraz nocleg. Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

>> Noclegi w Warszawie <<