Weekendowa wycieczka do Pragi z Wrocławia za 87,50 PLN. Hotel 3* ze śniadaniem

Korzystając z najnowszej promocji Flixbus proponujemy 2 dniowa wycieczka do Pragi z Wrocławia. Cena zawiera przejazdy oraz nocleg  w hotelu 3* w pokoju 2 osobowym ze śniadaniem. Proponowany termin podróży 17 – 18 czerwiec 2017. 

Bezpłatne WiFi, zagwarantowane miejsce siedzące, bezpłatna rezerwacja, 3 sztuki bagażu w cenie biletu, gniazdka elektryczne oraz przekąski i napoje to tylko niektóre z przywilejów, z których możesz korzystać podróżując autobusem FlixBus. Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie przewoźnika flixbus.pl

wroclawpraga1706 wroclawpraga1706aBilety komunikacji miejskiej można zakupić w automacie lub w większości małych sklepików. Bilet 24 godzinny dostępny jest za 110 CZK (ok. 18 PLN).

Praga bilety

Proponowany nocleg w Pradze w pokoju 2 osobowym w “Globus” dostępny jest za 155 PLN za noc za 2 osoby ze śniadaniem. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu lub tutaj.

wroclawpraga1706hotel50 milionów recenzji i opinii na temat ponad hoteli, restauracji i innych atrakcji znajdziecie na TripAdvisor.pl.

Porównajcie oferty ze wszystkich najlepszych serwisów rezerwacyjnych na hotelscombined.com:

Tanie noclegi znajdziecie korzystając bezpośrednio z portalu rezerwacyjnego w języku polskim Booking.com

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.