Wycieczka do Bordeaux z Londynu za 61 GBP Wycieczka dostępna we wrześniu

Wycieczka do Bordeaux z LondynuWycieczka do Bordeaux z Londynu.

4 dniowa lub dłuższa wycieczka do Bordeaux z Londynu. Cena zawiera przeloty, transfer z lotniska do centrum oraz powrót na lotnisko Bordeaux. W podanej cenie zawarty jest również nocleg w pokoju 2 osobowym. Proponowany termin podróży 30 wrzesień – 3 październik 2015.  Możliwość wydłużenia pobytu. Bilety lotnicze w tej samej cenie.

Rezerwacji biletów  dokonujemy na stronie przewoźnika Ryanair.com. Należy pamiętać, że podróżując linią Ryanair mamy możliwość zabrania bezpłatnie na pokład dwóch bagaży podręcznych o wymiarach 55x40x20 cm oraz 35x20x20 cm.

Wycieczka do Bordeaux z Londynu

Dojazd z lotniska do centrum z 1 przesiadką. Z lotniska wyjeżdżamy autobusem linii nr 1 po kilku chwilach przesiadamy się do linii metra A gdzie dojedziemy do centrum Bordeaux. W cenę wycieczki wliczyliśmy 7 dniowy bilet za 12 euro (ok. 9 GBP). Informacje o biletach, trasach oraz rozkładzie znajdziecie na stronie infotbc.com.

Proponujemy nocleg w pokoju 2 osobowym w hotelu F1 w cenie 65 GBP euro za cały pobyt za pokój. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Wycieczka do Bordeaux z Londynu

Cena proponowanej wycieczki do Bordeaux z Londynu za  61 GBP zawiera noclegi, przeloty oraz 7 dniowy bilet miejski po Bordeaux. Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

Jeśli interesują Was inne noclegi skorzystajcie z naszej wyszukiwarki hoteli >> hotele.go4free.pl <<