Wyjazd na mecz Polska Czechy we Wrocławiu z Londynu za 49 GBP

Proponujemy 2 dniową wycieczkę z Londynu do Wrocławia na mecz piłki nożnej pomiędzy Polską a Czechami który odbędzie się 17 listopada 2015. To wspaniała okazja na rewanż za przegrany mecz na Mistrzostwach Europy 2012 również we Wrocławiu. Bilety na mecz Polska Czechy we Wrocławiu dostępne od 40 zł. Więcej informacji >>tutaj<<

W najniższej cenie podróżują członkowie Wizz Discount Club. Rezerwacji dokonujemy na stronie Wizzair.com. W tej cenie zabieramy bagaż podręczny o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Polska Czechy we Wrocławiu z Londynu

Z lotniska kursuje autobus linii 406 z/do Dworca Głównego PKP codziennie co 20 minut, a przejazd całej trasy zajmuje około 30 minut (w zależności od natężenia ruchu w mieście). Szczegółowy rozkład jazdy: na stronie www.wroclaw.pl. Bilet jednorazowy kosztuje 3 zł (ok. 0.5 GBP).

Proponujemy nocleg w pokoju 2 osobowym w 4 gwiazdkowym hotelu Orbis w cenie 20 GBP za noc. Wystarczy kliknąć w zdjęcie poniżej żeby mieć możliwość najtańszej rezerwacji w tym hotelu.

Tanie noclegi Wrocław

Cena za osobę przy 2 osobach podróżujących. Przypominamy, że podana cena na naszej stronie aktualna jest w czasie publikacji posta i szybko może ulec zmianie.

  • Termin: 17-18 listopad 2015
  • Bilety lotnicze za 75.96 GBP dla dwóch osób z WDC (rezerwacja na Wizz Air)
  • Hotel we Wrocławiu za 20 GBP dla dwóch osób na 1 noc (rezerwacja na hotele.go4free.pl)
  • Dojazd oraz powrót z lotniska we Wrocławiu 2 GBP dla dwóch osób
  • Bilety na mecz nie są wliczone. Bilety na mecz Polska Czechy we Wrocławiu dostępne od 40 zł. Więcej informacji >>tutaj<<
  • Razem: 49 GBP za osobę